O NAS - dlaczego zimowy kulig w Tatrach z nami ?

 

Kuligi.pl to organizator atrakcji w Zakopanem, posiadamy duże doświadczenie w branży turystycznej w Zakopanem, jesteśmy częscią Grupy COT - operatora turystycznego oraz lidera w wielu sektorach na rynku Zakopanego. Z sukcesem i wielką radością organizujemy kuligi dla turystów indywidualnych jak i grup - naszym wyróżnikiem na tle konkurencji jest wysoka jakość, doskonały smak i wierność tradycjom. Nasze kuligi to wydarzenie odbywające się niemal każdego dnia i najwyższa jakość na każdym etapie świadczenia usług.

Zimowy kulig saniami w Zakopanem ? Tak, pod Tatrami to zdecydowanie najwspanialsze miejsce, by przeżyć taką atrakcję ! Kuligi to zimowa atrakcja nr 1, dlatego podczas pobytu w Zakopanem skorzystaj, przeżyj i zabaw się dobrze !

KULIGI.pl to kulig w najlepszym wydaniu. Czy to będzie kulig w Dolinie Chochołowskiej, czy Dolinie Kościeliskiej, czy po Zakopanem, każdy blisko natury i w magicznej scenerii. Śnieg, gwieździste niebo, prawdziwe, góralskie 4-osobowe sanie , a potem... gorąca atmosfera przy ognisku z 2-godzinną biesiadą, kapelą góralską, gawędami, zabawą — pyszne jedzenie w dużych ilościach ! Wszystko zorganizowane jest kompleksowo — wraz z transferami z Zakopanego.

Kuligi Tradycyjne Zakopane — Kulig w Zakopanem to romantyczny, kameralny czas dzielnicami Zakopanego, grzbietem Gubałówki lub Doliną. Wieczorem z pochodniami — w takich okolicznościach odkrywamy zimowe uroki Zakopanego.

Dlaczego Kuligi.pl ? - Kulig rozpoczyna się za dnia, gdy widzimy naturę, góry i niebo, gdy widzimy piękno Doliny, Panoramę Tatr oraz malowniczą okolicę, w której odbywa się kulig. Wracając z kuligu, idealnie docieramy w moment, gdy zaczyna się zmrok i czuć płomienie ogniska oraz góralski klimat, góralską atmosferę i przygodę, która nas czeka podczas 2-godzinnej zabawy z góralami. Będą tańce, śpiewy, zabawa, będzie biesiada i bardzo, bardzo wesoło. To moment, kiedy kulig saniami zamienia się w biesiadę, a będzie tak, gdyż do zabawy zachęci jedna z najlepszych kapeli góralskich w Zakopanem. Planujemy animacje dla dzieci, ciepłe koce, termosy herbaty i 2 godziny prawdziwej, tradycyjnej zabawy z góralami. Aha do sań zawsze dodajemy poczęstunek — coś regionalnego do zjedzenia i coś regionalnego do wypicia. 

Nasze biuro znajduje się w samym centrum Zakopanego - ul. Staszica 3 (przy Krupówkach - na wysokości oczka wodnego)