Jest wiele sposobów na poznawanie piękna gór. Wędrówki, spacery, podziwianie krajobrazów...

Ale to wszystko już znacie. Pora na coś nowego.
Pora na RAFTING DUNAJCEM.

Jedyna w swoim rodzaju przygoda, w czasie której spotkacie się twarzą w twarz z górami i rzeką. Poznacie je na własnej skórze, dosłownie ich dotkniecie. Zmierzycie się z Naturą w jednym z najpiękniejszych zakątków Europy.

Będzie pięknie, wesoło, a mimo pulsującej adrenaliny – bezpiecznie.

Zapraszamy na rafting!

To niepowtarzalna okazja, by poznać Dunajec z bliska. Idealna okazja, by połączyć pełną adrenaliny przygodę z pięknem przyrody. Trasa zapiera dech w piersi a otaczające Was góry od setek, tysięcy lat trwają niezmienne, wieczne.
Pokonacie przełom Dunajca o własnych siłach, poddając się nurtowi i walcząc z bystrzynami. Liczyć będzie się tylko pulsująca w żyłach adrenalina, towarzysze przygody, rzeka, góry, lasy... Zapomnicie o całym świecie. Choć zmęczeni – odpoczniecie.

Propozycja płynięcia pontonami po Dunajcu wbrew pozorom skierowana jest dla każdego. Przyjemność będą z niej mieć dorośli, uczestnicy imprez integracyjnych, ale także dzieci. W bezpiecznej atmosferze.

Nad całością podróży czuwa instruktor, gotowy wziąć stery w swoje ręce w newralgicznych momentach. Wszyscy uczestnicy wyposażeni są w sprzęt do asekuracji, kamizelki, pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu rafting Dunajcem to przygoda, w której brać mogą udział nawet kilkuletnie dzieci.

Przełom uważany jest zgodnie za jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce i Europie. Nad głowami płynących wznoszą się na 200-300 metrów skały, porośnięte lasami brzegi, przed oczami rozpościera się widok na szczyty Pienin. Corocznie ta trasa przemierzana jest na pokładach flisackich tratew przez setki tysięcy turystów. I chociaż z tej perspektywy też zachwyca, to nasza propozycja idzie krok dalej.

My bowiem dorzucamy solidną garść adrenaliny i emocji. Pozwalamy Wam nie tylko podziwiać piękno, ale też czuć je wszystkimi zmysłami. Aktywnie uczestniczyć w przygodzie, nie być tylko jej biernymi uczestnikami. Przeżyć ją całym sobą.

Lubicie aktywny wypoczynek? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Rafting Dunajcem to tylko jednak z atrakcji, jakie możemy Wam zaproponować. Od niego może wszystko się zacząć – lub tu znaleźć finał. By w pełni czerpać z uroku gór mamy dla Was:


Obsługę od A do Z. To właśnie nasz znak rozpoznawczy. Troska o Waszą przyjemność od samego początku. O Wasz czas, który chcecie wykorzystać jak najbardziej efektywnie. O spokój i dobre samopoczucie. Dlatego też na miejsce spływu pontonowego dowozimy własnym transportem, po jego zakończeniu możemy Was odwieźć – lub zaprosić na kolejne atrakcje.

Rowery możemy podstawić na mecie spływu. To kolejny sposób by poznać góry z bliska. Dla osób o słabszej formie proponujemy rowery elektryczne, z silnikami wspomagającymi w bardziej wymagających momentach.

Quady to jedna z ulubionych atrakcji w górach. Idealnie sprawdzają się w tych warunkach. To adrenalina, przygoda i dzika przejażdżka po górskich zboczach i lasach. W towarzystwie instruktora, w warunkach odpowiednich nawet dla dzieci, mogąca trwać godzinę – albo i pół dnia.

Spływ Dunajcem tratwami. Tradycyjny, znany i kochany przez turystów od niemalże dwóch wieków. U nas dostępny w najlepszym wydaniu, stawiającym na jakość przygody i komfort jej uczestników. Wspaniałe widoki, spokojna podróż przez piękne i majestatyczne góry – coś, co zapada w pamięć na długo.


Góralskie wieczory
to idealny sposób na zakończenie aktywnego dnia. Z ogniskiem, śpiewami, przytupami i toastami za Wasze zdrowie. Zabawa w regionalnym klimacie, dla którego przecież przyjechaliście właśnie tu.

My zajmujemy się wszystkim. Kompleksowo. Bezpiecznie. Z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Do Was należy tylko wypocząć, odprężyć się, uśmiechnąć się radością z przeżytej przygody. Dacie radę?