Przez oskarpieprzak

Rafting Dunajec Pieniny

Rafting on the Dunajec River

Unforgettable adventure

The Dunajec Gorge is a gorge carved thousands of years ago by the Dunajec River, where you can admire the unique natural beauty of the Pieniny Mountains along with surprising rock formations.

If you dream of such an adventure, but are looking for an alternative to the traditional wooden raft trip, we definitely recommend pontoon rafting!

Rafting on the Dunajec River is a guarantee of beautiful memories – always under the care of a professional Instructor!

Safe rafting on the Dunajec River

Contrary to appearances, the idea of sailing on pontoons on the Dunajec River is open to everyone. It will be enjoyed by adults, participants of integration events, but also by children. In a safe atmosphere.

The entire journey is supervised by an instructor, ready to take the reins in his own hands at critical moments. All participants are equipped with safety equipment, vests and seat belts. Thanks to this, rafting on the Dunajec River is an adventure in which even small children can take part.

Quady Zakopane
Przez Redakcja

Przejażdżki na quadach – doskonała zabawa i porcja adrenaliny

Wypoczynek w Tatrach daje masę frajdy, pozwala się zrelaksować, naładować dobrą energią, odciąć od trosk dnia codziennego. Nie dziwi więc fakt, że tak wiele osób chętnie udaje się tam na urlop.

Jeżeli tylko pogoda dopisuje warto sporo czasu spędzać na świeżym, górskim powietrzu i oczywiście korzystać z różnych form aktywności. Niezwykle popularne są oferty – quady Zakopane.

Odkryć nieodkryte…

Przejażdżka na quadzie, to świetna przygoda, zabawa, ciekawe doświadczenie i adrenalina. Kiedy zakładamy kask, kombinezon i słysząc ryk silnika ruszamy w urzekające miejsca, na naszej twarzy gości szeroki uśmiech, czujemy, że miło spędzimy czas. Mamy okazję podziwiać bajeczne widoki na szczyty, doliny, polany, lasy, docenić czar tatrzańskiej przyrody i nacieszyć się klimatem.

Na quadzie pokonamy trudne tereny i dotrzemy w wiele zakątków. Nagle okaże się, że nie przeszkadza nam błoto, woda, kurz – mało tego, istnieje duże prawdopodobieństwo, iż im trudniejsze warunki, tym lepsza zabawa i więcej radości. Jazda na tej mocnej maszynie, to również wyzwanie. Czekają na nas rozmaite przeszkody, a pokonywanie ich przyniesie ogromną satysfakcję.

Różne opcje przejażdżek

Zainteresowanym opcją – quady Zakopane, proponujemy skorzystanie z usług firmy quady-zakopane.pl. Zarówno amatorzy, jak i ci, którzy na tych pojazdach przejechali wiele kilometrów skomplikowanych odcinków, znajdą coś dla siebie. Do wyboru m.in. jedno lub kilkugodzinne przejażdżki z przewodnikiem lub bez niego, wycieczki połączone z ogniskiem, czy relaksem w termach. Warto zwrócić uwagę na wyprawy weekendowe, podczas których na quadach przejedziemy np. wzdłuż granicy polsko-słowackiej. Wrażeń nie zabraknie – o to można być spokojnym.

Przejażdżki na quadach są sposobem na urozmaicenie odpoczynku w mieście pod Giewontem. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że podczas urlopu w górach należy spróbować swych sił w różnych aktywnościach i wykorzystać wypoczynek do maksimum, by po powrocie do domu nie narzekać i nie mieć poczucia niedosytu.

Rowery elektryczne podhale
Przez Redakcja

Ruszaj na rowerze przez Podhale!

Planujesz niebawem podróż do Zakopanego? Jeżeli chcesz miło i ciekawie spędzić czas w tym mieście radzimy wybrać się na wycieczkę rowerową. Nie musimy chyba przekonywać cię, że aktywność fizyczna to same zalety?

Relaks i troska o zdrowie

Czasem po prostu trzeba się zrelaksować i zapomnieć o codzienności. Jazda na rowerze w tym pomoże. Pokonując niezwykłe tereny, delektujesz się naturą i spokojem, w takich warunkach nie trudno o odprężenie i wyciszenie. Przekonasz się, że zieleń ma magiczne działanie. Nawet zmęczenie nie będzie stanowiło problemu. Z każdym pokonanym kilometrem zauważysz jak przybywa ci energii i chęci do dalszego działania. Jeśli do tej pory unikałeś tego typu aktywności, koniecznie zainteresuj się tematem – rowery Zakopane, przejrzyj serwisy internetowe poświęcone pasjonatom dwóch kółek, wejdź na fora, poszukaj porad i cennych informacji. Szybko przekonasz się, że warto wsiąść na rower i ruszyć przed siebie!

Przejażdżki na jednośladach wpływają bardzo korzystnie na twój organizm. Dzięki nim serce lepiej pracuje, krew jest dotleniona, poprawia się wydolność, wzrasta siła mięśni, a metabolizm przyspiesza. Podczas jazdy na rowerze spalisz spore ilości kalorii i wymodelujesz swą sylwetkę. Przyzwyczajając organizm do wysiłku fizycznego stajesz się bardziej odporny na zmęczenie, a to bardzo cenne.

Różnorodne trasy rowerowe

Jesteś w błędzie jeśli uważasz, że wszystkie trasy w górach są wymagające i bez znakomitej kondycji nie ma sensu wsiadać na rower. Zapewniamy – na amatorów czekają malownicze, łatwe odcinki. Polecamy np. szlak architektury drewnianej lub trasę Zakopane – Krzeptówki – Zakopane.

Jeśli zamierzasz wypożyczyć jednoślad możesz to zrobić np. w firmie zjazd.pl. gdzie do wyboru masz również jedną z proponowanych tras – trasę Trip, Fun lub Adventure. To komfortowa opcja. Nie musisz sam zastanawiać się nad tym, jaka ścieżka będzie najlepsza i dopasowana do twoich możliwości. Docenisz pomoc specjalistów.

Rowery elektryczne Zakopane – zapoznaj się także z tego typu ofertami. Jednoślady napędzane silnikiem stały się bardzo popularne w naszym kraju. Gwarantują spore ułatwienie i są alternatywą dla „zwykłych” rowerów. Warto je przetestować w przepięknych okolicznościach przyrody.